Ryby Horoskop na 2015

Ryby Horoskop na 2015

Horoskop na początek roku nie ucieszy zbytnio Ryby, jednak w drugiej połowie roku sytuacja poprawi się i osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku będą odnosić sukcesy na wszystkich polach. Będziesz mógł wykorzystać swoje poświęcenie, spokojną naturę i duchowość. W zeszłym roku twoja planeta, Neptun, miała na ciebie bardzo duży wpływ pod względem intelektualnym i zmuszała cię do podejmowania działań. W tym roku powinno się to zmienić. Ryby w końcu zasmakują radości życia.

W zimie możesz napotkać problemy w związku a także w pracy. W następnym kwartale może czekać cię ciężka próba, której przezwyciężenie będzie kosztować cię wiele wysiłku. Z drugiej strony, te trudności wzbogacą twoje wnętrze o wiele bardziej, niż mogłoby ci się wydawać. W lecie będziesz odnosić same sukcesy. Koniec roku należy do nowych znajomości.

W pracy z początku może nie iść ci zbyt dobrze. Niczego nie zepsujesz, ale nie będziesz też z siebie zadowolony. Po prostu przejdziesz przez ten okres przez nikogo nie zauważony. Punkt zwrotny nastąpi w drugiej połowie roku, kiedy wykorzystasz w pełni swoją kreatywność i wyobraźnię. Będziesz miał podstawy, by być z siebie dumnym.

Horoskop twierdzi, że w tym roku będziesz miał udany związek. Zyskasz pewność siebie, której tak długo ci brakowało i wykorzystasz ją w lecie, co zachęci osoby samotne do flirtu. W tym okresie będziesz jak magnes dla płci przeciwnej, dlatego też nie bój się zrobić pierwszy krok. Dla tych, którzy są w związku, początek roku będzie cięższy, ale po pokonaniu wszystkich problemów związek wzmocni się i na nowo odnajdzie harmonię.

Twoja rodzina będzie cię wspierać, zwłaszcza na wiosnę, kiedy według Horoskopu będziesz borykał sie z wieloma problemami. W spokojnym otoczeniu twoich najbliższych będziesz czuć się naprawdę dobrze. W tym momencie tylko oni będą mogli cię pocieszyć.

Przeznacz trochę czasu na sport a także na odpoczynek, ale powinieneś skupić się na rozwijaniu swojego wnętrza. Przeczytaj książkę i narysuj coś. Nie bój się spędzić trochę czasu w samotności, tylko w ten sposób będziesz mógł rozwijać swoją osobowość jako Ryby.

 

 

 

Kontakt